Skip to content. | Skip to navigation

Poland - Construction Equipment Company

Poland
Headquarters in Poland
ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Phone+48 22 506 70 00
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl
Contact us for advice

Middle Branch

Warszawa Office

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Phone+48 22 506 72 50 Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Patrycjusz Borek
Kierownik Kontraktów
patrycjusz.borek@ulmaconstruction.pl
Sławomir Wideł
Kierownik Kontraktów
slawomir.widel@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Kierownik Kontraktów
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Rogowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.rogowski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Łódź Office

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Phone+48 42 666 73 20 Fax+48 42 650 03 25
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Contact list

Lublin Office

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Phone+48 81 749 72 90 Fax+48 81 744 04 90
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Przemysław Sawicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Contact list

Północ Branch

Gdańsk Office

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Phone+48 58 522 78 00 Fax+48 58 667 02 04
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Krzysztof Mateńczuk
Dyrektor Oddziału Północ
krzysztof.matenczuk@ulmaconstruction.pl
Marek Łukawski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.lukawski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Bydgoszcz Office

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Phone+48 52 323 76 80 Fax+48 52 345 25 65
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Marcin Biruta
Kierownik Kontraktów
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Contact list

Szczecin Office

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Phone+48 91 485 77 30 Fax+48 91 462 53 11
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Tomasz Cibor
Starszy Kierownik Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Poznań Office

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Phone+48 61 838 75 30 Fax+48 61 863 01 60
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Kierownik Kontraktów Kluczowych
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Magdalena Czerwińska - Geselle
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
magdalena.czerwinska@ulmaconstruction.pl
Contact list

Nowa Sól Office

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Phone+48 68 376 77 60 Fax+48 68 387 02 21
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Adam Czajkowski
Kierownik Kontraktów Kluczowych
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Południe Branch

Jaworzno Office

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Phone+48 32 615 73 70 Fax+48 32 353 33 91
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Bartłomiej Rakowski
Dyrektor Oddziału Południe
bartlomiej.rakowski@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Kierownik Kontraktów Kluczowych
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Przemysław Pastwa
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
przemyslaw.pastwa@ulmaconstruction.pl
Contact list

Kraków Office

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Phone+48 32 615 73 70 Fax+48 12 262 05 65
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Wojciech Szczypka
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Kraków
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Leja
Kierownik Kontraktów Kluczowych
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Contact list

Wrocław Office

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Phone+48 71 391 76 30 Fax+48 71 367 30 90
Webwww.ulmaconstruction.pl

Contact list

Wojciech Chruścicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
wojciech.chruscicki@ulmaconstruction.pl
Jarosław Waszkowiak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Adam Gawlik
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.gawlik@ulmaconstruction.pl
Contact list

Scaffolding Branch

Koszajec Office

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Phone+48 22 506 72 76 Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl