Skip to content. | Skip to navigation

Poland - Construction Equipment Company

Poland
Headquarters in Poland
ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Phone+48 22 506 70 00
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl
Contact us

Middle Branch

Warszawa Office

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Contact list

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Piotr Niedziński
Starszy Kierownik Kontraktów
piotr.niedzinski@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Kierownik Kontraktów
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Kierownik Kontraktów
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Zaniewicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.zaniewicz@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Stachurski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
krzysztof.stachurski@ulmaconstruction.pl
Adam Sztabkowski
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.sztabkowski@ulmaconstruction.pl
Konrad Mateńka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
konrad.matenka@ulmaconstruction.pl
Contact list

Łódź Office

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Contact list

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Contact list

Lublin Office

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Contact list

Przemysław Sawicki
Starszy Kierownik Kontraktów
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Contact list

Północ Branch

Gdańsk Office

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Contact list

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Północ
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Magdalena Theis
Kierownik Kontraktów
magdalena.theis@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Kleina
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
grzegorz.kleina@ulmaconstruction.pl
Contact list

Bydgoszcz Office

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Contact list

Marcin Biruta
Kierownik Kontraktów
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Contact list

Szczecin Office

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Contact list

Tomasz Cibor
Starszy Kierownik Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Poznań Office

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Contact list

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Starszy Kierownik Kontraktów
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Contact list

Nowa Sól Office

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Contact list

Adam Czajkowski
Starszy Kierownik Kontraktów
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Mateusz Jucha
Kierownik Kontraktów
mateusz.jucha@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Contact list

Południe Branch

Jaworzno Office

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Contact list

Wojciech Szczypka
Dyrektor Oddziału Południe
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Starszy Kierownik Kontraktów
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Nec
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.nec@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Contact list

Kraków Office

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Contact list

Grzegorz Leja
Starszy Kierownik Kontraktów
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Młodszy Kierownik Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Maksymilian Bednarz
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
maksymilian.bednarz@ulmaconstruction.pl
Wojciech Winczura
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
wojciech.winczura@ulmaconstruction.pl
Contact list

Wrocław Office

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Contact list

Jarosław Waszkowiak
Starszy Kierownik Kontraktów
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Adam Gawlik
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.gawlik@ulmaconstruction.pl
Contact list

Scaffolding Branch

Koszajec Office

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50