Cambiar a contenido. | Saltar a navegación

Polonia - Empresa de materiales de construcción

Polonia
Sede en Polonia
ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 70 00
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl
Contáctanos

Delegación Centro

Oficina Warszawa

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 72 50 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Piotr Niedziński
Starszy Kierownik Kontraktów
piotr.niedzinski@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Kierownik Kontraktów
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Kierownik Kontraktów
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Zaniewicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.zaniewicz@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Stachurski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
krzysztof.stachurski@ulmaconstruction.pl
Adam Sztabkowski
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.sztabkowski@ulmaconstruction.pl
Konrad Mateńka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
konrad.matenka@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Łódź

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Teléfono+48 42 666 73 20 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Teléfono+48 81 749 72 90 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Przemysław Sawicki
Starszy Kierownik Kontraktów
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Północ

Oficina Gdańsk

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Teléfono+48 58 522 78 00 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Marcin Biruta
Kierownik Oddziału Północ
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Magdalena Theis
Kierownik Kontraktów
magdalena.theis@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Kleina
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
grzegorz.kleina@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Bydgoszcz

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Teléfono+48 52 323 76 86 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Marcin Biruta
Kierownik Oddziału Północ
marcin.biruta@ulmaconstruction.pl
Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Szczecin

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Teléfono+48 91 485 77 30 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Tomasz Cibor
Starszy Kierownik Kontraktów
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Poznań

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Teléfono+48 61 838 75 30 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Starszy Kierownik Kontraktów
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Monika Generowicz
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
monika.generowicz@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Nowa Sól

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Teléfono+48 68 376 77 60 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Adam Czajkowski
Starszy Kierownik Kontraktów
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Mateusz Jucha
Kierownik Kontraktów
mateusz.jucha@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Południe

Oficina Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Teléfono+48 32 615 73 70 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Wojciech Szczypka
Dyrektor Oddziału Południe
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Starszy Kierownik Kontraktów
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Łukasz Nec
Główny Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
lukasz.nec@ulmaconstruction.pl
Agnieszka Rzepka
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
agnieszka.rzepka@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Teléfono+48 32 615 73 70 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Grzegorz Leja
Starszy Kierownik Kontraktów
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Młodszy Kierownik Kontraktów
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Piotr Dzióbek
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
piotr.dziobek@ulmaconstruction.pl
Karyna Reck
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
karyna.reck@ulmaconstruction.pl
Maksymilian Bednarz
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
maksymilian.bednarz@ulmaconstruction.pl
Wojciech Winczura
Młodszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
wojciech.winczura@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Wrocław

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Teléfono+48 71 391 76 30 Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Jarosław Waszkowiak
Starszy Kierownik Kontraktów
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Marek Wojniak
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
marek.wojniak@ulmaconstruction.pl
Adam Gawlik
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
adam.gawlik@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Andamio

Oficina Koszajec

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 72 76 Webwww.ulmaconstruction.pl