Cambiar a contenido. | Saltar a navegación

Encofrados y Andamios para la construcción

Polonia

Polonia

Sede en Polonia
ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 70 00
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl

Delegación Centro

Oficina Warszawa

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 72 50
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Grzegorz Kowalski
Dyrektor Oddziału Centrum
504 212 653
grzegorz.kowalski@ulmaconstruction.pl
Krzysztof Mateńczuk
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 174
krzysztof.matenczuk@ulmaconstruction.pl
Patrycjusz Borek
Kierownik Kontraktów
504 212 153
patrycjusz.borek@ulmaconstruction.pl
Sławomir Wideł
Kierownik Kontraktów
504 212 696
slawomir.widel@ulmaconstruction.pl
Michał Pawłowski
Kierownik Kontraktów
504 212 738
michal.pawlowski@ulmaconstruction.pl
Hubert Mastalerczuk
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 613
hubert.mastalerczuk@ulmaconstruction.pl
Piotr Wszoła
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 627
piotr.wszola@ulmaconstruction.pl
Łukasz Rogowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 601
lukasz.rogowski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Łódź

ULMA Construccion Polska S.A.
94-251 ŁÓDŹ, Polska
ul. Omłotowa 12/14

Teléfono+48 42 666 73 20
Fax+48 42 650 03 25
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Łukasz Ptasznik
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 033
lukasz.ptasznik@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Lublin

ULMA Construccion Polska S.A.
20-327 LUBLIN, Polska
ul. Wrońska 2

Teléfono+48 81 749 72 90
Fax+48 81 744 04 90
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Przemysław Sawicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 983
przemyslaw.sawicki@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Północ

Oficina Gdańsk

ULMA Construccion Polska S.A.
80-298 GDAŃSK, Polska
ul. Budowlanych 25

Teléfono+48 58 522 78 00
Fax+48 58 667 02 04
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Grzegorz Wojtkowski
Dyrektor Oddziału Północ
504 212 672
grzegorz.wojtkowski@ulmaconstruction.pl
Wiktor Jórzak
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura
504 212 659
wiktor.jorzak@ulmaconstruction.pl
Dominika Siatkowska
Kierownik Kontraktów
504 212 010
dominika.siatkowska@ulmaconstruction.pl
Marek Łukawski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 669
marek.lukawski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Bydgoszcz

ULMA Construccion Polska S.A.
85-065 BYDGOSZCZ, Polska
ul. Chodkiewicza 19

Teléfono+48 52 323 76 80
Fax+48 52 345 25 65
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Lucyna Wiśniewska
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 563
lucyna.wisniewska@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Szczecin

ULMA Construccion Polska S.A.
70-676 SZCZECIN, Polska
ul. Gerarda Merkatora 7

Teléfono+48 91 485 77 30
Fax+48 91 462 53 11
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Stanisław Szymański
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 652
stanislaw.szymanski@ulmaconstruction.pl
Jakub Magdziński
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 427
jakub.magdzinski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Cibor
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 175
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Poznań

ULMA Construccion Polska S.A.
61-317 POZNAŃ, Polska
ul. Ostrowska 484

Teléfono+48 61 838 75 30
Fax+48 61 863 01 60
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Aleksandra Fitzner-Karpiuk
Dyrektor Oddziału Zachód
504 212 115
aleksandra.fitzner@ulmaconstruction.pl
Paweł Suwiczak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 647
pawel.suwiczak@ulmaconstruction.pl
Tomasz Cibor
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 175
tomasz.cibor@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Nowa Sól

ULMA Construccion Polska S.A.
67-100 NOWA SÓL, Polska
ul. Inżynierska 8

Teléfono+48 68 376 77 60
Fax+48 68 387 02 21
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Adam Czajkowski
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 651
adam.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Tomasz Czajkowski
Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 181
tomasz.czajkowski@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Południe

Oficina Jaworzno

ULMA Construccion Polska S.A.
43-603 JAWORZNO, Polska
ul. Wysoki Brzeg 25

Teléfono+48 32 615 73 70
Fax+48 32 353 33 91
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Bartłomiej Rakowski
Dyrektor Oddziału Południe
504 212 609
bartlomiej.rakowski@ulmaconstruction.pl
Bartosz Adamczyk
Kierownik Kontraktów Kluczowych
883 392 552
bartosz.adamczyk@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Kraków

ULMA Construccion Polska S.A.
30-709 KRAKÓW, Polska
ul. Stoczniowców 3

Teléfono+48 32 615 73 70
Fax+48 12 262 05 65
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Wojciech Szczypka
Kierownik Kontraktów Kluczowych/ Kierownik Biura Kraków
504 212 004
wojciech.szczypka@ulmaconstruction.pl
Grzegorz Leja
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 042
grzegorz.leja@ulmaconstruction.pl
Oskar Majoch
Starszy Specjalista ds. Realizacji Kontraktów
504 212 668
oskar.majoch@ulmaconstruction.pl
Jakub Dziura
Kierownik Kontraktów Kluczowych - Oddział Rusztowań
504 212 215
jakub.dziura@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Oficina Wrocław

ULMA Construccion Polska S.A.
54-204 WROCŁAW, Polska
ul. Legnicka 50

Teléfono+48 71 391 76 30
Fax+48 71 367 30 90
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Wojciech Chruścicki
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 607
wojciech.chruscicki@ulmaconstruction.pl
Jarosław Waszkowiak
Kierownik Kontraktów Kluczowych
504 212 645
jaroslaw.waszkowiak@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos

Delegación Andamio

Oficina Koszajec

ULMA Construccion Polska S.A.
05-840 BRWINÓW, Polska
Koszajec 50

Teléfono+48 22 506 72 76
Fax+48 22 814 31 31
Webwww.ulmaconstruction.pl

Lista de contactos

Andrzej Sobieraj
Dyrektor Oddziału Rusztowań
504 212 269
andrzej.sobieraj@ulmaconstruction.pl
Lista de contactos